Księga Gości | www.plynacyoblok.pl
Jeżeli miałeś już okazję widzieć, być na pokładzie, żeglować Płynącym Obłokiem, bądź chciałbyś tylko skomentować zdjęcia podziel się swoimi wrażeniami z innymi użytkownikami strony. Napisz kilka słów do tworzonej właśnie galerii gości.
  • Imię i Nazwisko
  • Zawód
Weryfikacja użytkownika Wpisz w pole liczbę znajdującą się między znaczkami |X|:
6975|X|6785|X|40710|18467

Ahoj!!!! Bardzo dobrze wykonana strona, świetne zdjęcia i przede wszystkim wspaniały żaglowiec. Płynący Obłok to piękna jednostka. Wręcz nieziemsko się prezentuje pod pełnymi żaglami. Jesteśmy zagorzałymi fanami oldtimerów, a Płynący Obłok to jeden z ładniejszych szkunerów. Pozdrowienia przesyła sklep żeglarski osprzetzeglarski.pl

Sklep żeglarski OsprzetZeglarski.pl

Żeglarz
dodano: 25.08.2015

Sklep żeglarski osprzętżeglarski.pl życzy wszystkim Żeglarzom mokrego dyngusa.

Sklepżeglarski

Żeglarz
dodano: 06.04.2015

Zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnych wiatrów i realizacji marzeń również tych żeglarskich w nowym 2015 roku życzy Sklep żeglarski YachtAman.pl

Sklep żeglarski YachtAman

żeglarz
dodano: 20.12.2014

Piękne te zdjęcia z Asią Pajkowską za sterem. Zacne przechyły :)

Piotr

SMOK
dodano: 27.09.2014

Zespół www.yachtaman.pl życzy wszystkim Żeglarzom wesołych świąt i stopy wody pod kilem w nowym roku. Popieramy wszystkie inicjatywy związane z uprawianiem sportów wodnych a w szczególności żeglarstwa.

Zespół Yachtaman


dodano: 12.12.2013

Tadeuszu, zazdrość i podziw. Zazdroszczę Ci tej serdeczności i tego spokoju, którymi obdarzasz tych, którzy stają na Twojej drodze. Podziwiam Twoją uwagę i wrażliwość na niby drobiazgi. Dzięki Płynącemu Obłokowi mogę dać temu wyraz. Ahoj Żeglarzu !

Kuchta z zamiłowania

człowiek z branży
dodano: 23.07.2013

Na Płynącym Obłoku - jak to w niebie i wodzie jednocześnie ....najpiękniejsze chwile życia spędziłam ...reszta jest milczeniem.... dziękuję, już sama nie wiem czy bardziej Tadeuszowi czy Leszkowi ;-)

Joanna

obieżyświat
dodano: 09.07.2013

Madzia Skonczyk

Lekarz
dodano: 25.08.2011

Kapitanowi Tadeuszow, Kapitanowi Leszkowi wszystkim, których spotkałam na Płynącym...najcudniejsze życzenia Świąteczne i Noworoczne oby moc Obłoka łączyła nas nie tylko na żeglarskim szlaku

Marlena Boroń


dodano: 26.12.2010

Dnia 25.07.2010 miałem zaszczyt pływać czymś co posiada duszę, każdy szczegół ma swoją historię a tę historię stworzyli i tworzą pasjonaci żeglarstwa a nie wielbiciele pływania pod żaglami do wczoraj też do nich należałem lecz teraz wiem na czym ta różnica polega, tak więc pływałem arcydziełem sztuki jakim jest Płynący Obłok a kapitanem był wspaniały człowiek i wilk morski pasjonat żeglarstwa Tadeusz. Myślałem że z moim urazem (porażenie cztero-kończynowe w wyniku bliskiego spotkania z łosiem) będzie problem dostać się na pokład i o pływaniu będę mógł dalej marzyć ale dla Tadeusza nie stanowiło to problemu, umieścił mnie na pokładzie z wózkiem jakby to robił codziennie (zabierał na pokład ON ale sprawniejsze ode mnie), Tadeusz dzięki za nie zapomniane chwile.
Dużo wody pod kilem.
Mario

Mariusz Kowalczyk

rencista z przymusu
dodano: 26.07.2010

Mój pierwszy kontakt z żaglem pamięta czasy ubiegłego wieku 1986 przed wypadkiem, i teraz w 2010 na Płynący Obłok rejs integracyjnym to najpiekniejszy jacht jaki widziałem i jego kapitan jest tak samo wyjatkowy. Z Szacunkiem i PODZIEKOWANIAMI Artur z Wrocławia

ARTUR Hołówka


dodano: 1.06.2010

Pozdrowionka dla całej załogi Płynącecego Obłoku :)))

Ewelina Czubacka

turysta :)
dodano: 25.01.2010

"Jak go zwą ten piękny jacht, jak go zwą Płynący Obłok ahej ..." Tego nauczył mnie kapitan Tadziu, podczas pierwszego spotkania z Obłokiem. Przygoda niesamowita, widoki przepiękne, a załoga rewelacyjna. Dziękuję za gościnność i wspaniałe żeglowanie. Pozdrawiam ;-)

Joanna Woch


dodano: 30.07.2009

Niech ten przypadek, który sprowadził mnie na Płynący Obłok, wciąż gości w moim życiu :)

Gosia Rydzewska

10 załogantka, bujająca w obłokach :)


dodano: 22.07.2009

Płynący Obłok- wspaniały.. a jego dusza (kapitan Tadeusz:)- jeszcze wspanialsza.. :) serdeczne pozdrowienia od pływającej Sarenki

Karolina Piaścik

grajek ogniskowy :p
dodano: 17.06.2009

Spotkanie z Płynącym Obłokiem było niesamowitym przeżyciem. Po raz pierwszy żeglowałam na Jeziorach Mazurskich i dużym zaskoczeniem było spotkanie tak pięknego żaglowca. Udało mi się spędzić na pokładzie trochę czasu i od razu zaprzyjaźnić się z pływającą na niej załogą. Poczułam prawdziwy wiatr we włosach wdrapując się na bocianie gniazdo i nie zapomnę roztaczających się z niego widoków!
Pozdrawiam serdecznie jedynego prawdziwego kapitana jakiego miałam okazję poznać - Tadzia i jego psa Lubka

Basia Sobańska

studentka i turystka
dodano: 16.06.2009

Pozdrowienia.
Pierwszy raz na Mazurach i zobaczyłem tak przepiękny "Obłok" w porcie. Pokład obserwowałem przez dwa tygodnie pobytu zrobił na mnie ogromne wrażenie. Żal mi tylko, że nie miałem możliwości popłynięcia w rejs. Pewnie była by super wakacyjna przygoda.

Kamil Dejneko

uczeń lat 8
dodano: 24.04.2009

Przeszliśmy szkolenie na pokładzie Płynącego Obłoku , jak na pierwszy
raz w ocenie kapitana było wspaniale -polecamy się pamięci kapitana ,
zawsze zwarci i gotowi do rejsu po wspaniałych Mazurach -kolezanki ze szkolnej
ławy. Tadziu pomyślnych wiatrów w przyszłym sezonie.

Maria Lewandowska

nauczyciel
dodano: 11.01.2008

Witam :)
Mikołajki i zlot Oldtimerów 2008 to moje pierwsze spotkanie z Płynacym Obłokiem. Dzięki życzliwości kapitana mogłam stanąć na pokładzie tego pływającego cuda i wspiąć się na sam szczyt fokmasztu....

...pomyślnych wiatrów!

Bernadetta Nowoszyńska

zwolenniczka fali
dodano: 26.11.2008

Tadziu- TY JESTEŚ DUSZĄ tego okrętu (podobno jachty mają "duszę" ) razem stanowicie niepowtarzalną całość. Moje łapy są zawsze do WASZEJ dyspozycji!!!

Sławek Orłowski

(na)leśnik
dodano: 6.11.2008

Witam wszykich, ktorzy mieli okazje plywac na Plynacym Obloku i pozdrawiam,w szczgolnosci pozdrawiam naszego Kapitana. Piekny jacht, piekne jesienne polskie Mazury - w Kaliforni takich nie ma.

Magda Smietanko

architekt krajobrazu / planista urbanistyczny
dodano: 19.10.2008

Serdeczne pozdrowienia dla Pana Kapitana, załogi, Lubka i papugi od ekipy Qłeszczyn eXpedyszyn, w składzie Nochal, Złom, Kasia :-)
Mieliśmy przyjemność odbyć rytuał integracyjny na pokładzie Płynącego Obłoku i wspaniale się z wami bawić :-)))
Fotki i filmy lada dzień wystawimy do ściągnięcia :)

Złom

programista
dodano: 26.08.2008

Dziękuje Panie Kapitanie - Tadziku. Mój pierwszy raz w bocianim gnieździe był cudowny:).
Bałam się ale chciałam ;) i dziękuję bo było super!!! Tym bardziej, że Ty Panie Kapitanie byłeś przy mnie :*
Załogo ! dzięki za dostrzeżenie w tych różowych okularach, upolowanie i hol naszej Krówki, biegającej po Śniardwy.
Obeliksie z Tobą mam wspaniałe wspomnienia z pod pokładu :) a Twoje warkocze na zawsze pozostaną mi w pamięci ...
Buziaki przesyła
syrena Kasia ;) z załogą Adamem i Michałem

Kinga Kończak

psycholog - tuż przed obroną
dodano: 26.08.2008

Kapitana słuchałam, grota stawiałam, szoty trzymałam, szanty śpiewałam i fajną przygodę miałam.

Lidia Warda

Nadworna Dentystka Pana Kapitana
dodano: 26.08.2008

Dziękujmy za niezapomniane wrażenia z rejsu szczurów lądowych
Dorota, Dorotka, Grażyna, Darek, Ola (żeglarz rzeczywisty.
Tomek (żeglarz teoretyczny)

Tomasz Kuls

architekt
dodano: 5.06.2008

Team żeglarski Stella Pack dziękuje za miłe przyjęcie na pokładzie najpiękniejszego żagłowca jaki do tej pory widzieliśmy i obfity poczęstunek. Od wspólnego śpewania szant do dzisiaj bolą nas gardła.

Kasia Wawerek

Prawnik-początkujący żeglarz
dodano: 12.05.2008

Od czasu jak przeniosłem się na "słone wody" nie miałem już czasu (albo raczej urlopu) na pływanie po mazurskich szlakach. Jednak los chciał, że dusza Obłoka czyli Tadeusz trafił pod moje morskie skrzydła ;). W ramach rewanżu przeniosłem się ze świata Wielkich Żaglowców na ten nieco mniejszy, mazurski. Zobaczyć Obłoka w porcie nie mówiąc o żeglowaniu na tym przepięknym żaglowcu - BEZCENNE. Za resztę zapłacisz kartą MASTER... :). Teraz już zawsze znajdę chwilę, żeby wrócić na jego pokład...

Marcin Wieczorek

Żeglarz - Muzyk - Informatyk
dodano: 6.03.2008

Obłoku ! trzymamy kciuki za cały sezon 2008! życzymy licznych zwycięstw nad Biegnącą po Falach, zadowolenia z załogi i nowego osprzętu :) * załoga Złotej Rybki i Grubej Ryby *

Kasia Glegoła

nadworny fotograf Obłoku
dodano: 14.02.2008

"Płynący Obłok", nazywany przez Zozoli "Odwłok", jest nie tylko najpiękniejszym ale też najbardziej gościnnym jachtem na Mazurach. Odwiedziny na tej monumentalnej jednostce pływającej są wysoce hepatotoksyczne. Kapitan Wrzos (jednooki symulant) serwuje w sygnowanych logo jachtu kieliszkach wykwintne trunki i jako znawca piratologii stosowanej chętnie snuje ciekawe opowieści. Ekskluzywne wnętrze jachtu nijak się ma do pirackich tradycji swego kapitana, więc przydałoby się coś w środku zdemolować lub ponadpalać, co załoga Zozola ma w planie. Nie zapraszajcie więc Zozoli bo coś się spier... kpt. Piotrek ZOZOL Garba oraz Fanklub Pływającego Odwłoka - Zozole

Piotr Garba

Szkutnik-lekarz-betoniarz-zbrojarz
dodano: 6.02.2008

Pierwszy raz na mazurach, pierwszy raz pod żaglami. za jednym razem. Końska dawka absolutnie wspaniałych estetycznych wrażeń i cudowna przygoda. No i to poruszenie jakie Obłok wzbudza gdziekolwiek się pojawi. Niezapomniane przeżycie, dziękuję.

Karol Ortyński

Administrator biura REMMERS
dodano: 10.01.2008

Pobyt na Płynącym Obłoku był wspaniałą przygodą na mazurskich wodach i zupełnie zmienia nastawienie do żeglowania. Widok na Mikołajki z bocianiego gniazda też jest rzeczą zjawiskową. Pozostaje nadzieja, że jeszcze nie raz będę stąpać po pokładzie tej uroczej łajby.

Krzysztof Dorosz

Manager IT
dodano: 8.01.2008

Płyń po MORZACH i OCEANACH!

Jacek Olesiak

Majtek i Nadworny Konserwator REMMERS
dodano: 8.01.2008